| anonim_4396 a întrebat:

Asta este o intrebare pentru fete! Fetelor va curge un lichid albicios din p***ă? Ati luat sau ati facut ceva ca sa scapati de acel lichid? Multumesc! :*

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai grești categoria, există Sanatate sau Dragoste si Sex!
Acea scurgere este fiziologică, leucoree sau poale albe în termen popular! Are rol de protecție a vaginului, menține flora și ajută la lubrifierea naturală în timpul actului sexual.
Nu ai cum să scapi de ea.
Pa, pa.

| Zoet a răspuns:

Cuvântul p***ă cred că îl poţi înlocui cu altul mai ştiinţific, dacă vrei.

| TheG1rl a răspuns:

E ceva normal.Nu poti scapa de asa ceva...

| gatosi a răspuns:

Cred ca ai gresit categortia.oh go on