| myru_6393 a întrebat:

Asta nu e o intrebare dar vreau sa va spun ceva :d mi sa mai demonstrat inca o data ca dumnezeu exista :d asta e pentru cei care nu cred il el... seara trecuta eu eram certata cu prietenul meu si dupa ce am spus rugaciunea l-am rugat pe dumnezeu sa il faca sa isi dea seama ce eu il iubesc si astazi am avut surpriza sa imi spuna ca nu mai e suparat pe mine si ca si el ma iubeste big grin:X

Răspuns Câştigător
| kidulinha a răspuns:

Da, si mie mi s-a intamplat... De exemplu, prietenul meu ( Fostul big grin) era din alt oras dar sora lui statea in Bucuresti ( Unde stau si eu) si el s-a tot rugat de sora lui sa-l primeasca si ea nu vroia, ca ocupa spatiu si mananca mult laughing Si am fost la biserica si m-am rugat sa il primeasca sora lui si a 2-a zi m-a sunat si mi-a zis ca sora lui il primeste, pur si simplu straight face Am ramas masca... Pot fi simple coincidente sau poate chiar exista cineva acolo sus. We're about to find out;*

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Muffin_3405 a răspuns:

Interesant :-s

| fatadenota10 a răspuns:

Interesant

| Iuliaxo a răspuns:

Amin!