| Aleeeeeeee a întrebat:

Astazi este ziua baitului pa care il plac ( el nu stie ca il plac ) si vreau sa ii trimit o urare pe mess, si ceva care sa ii de-a de gandit ca il plac happy happy
Nu prea stiu ce sa ii scriu, imi puteti da cateva idei? happy

Fundita celor mai bune idei happy happy

1 răspuns:
| valy a răspuns:

Cea mai buna urare ar fi fata in fata.sa il rogi sa va gasiti. daca ai posibilitate financiara ai putea sa ii cumperi si ceva semnificativ. o bratara. un lantisor. un tricou.chestii de genu si sa ii marturisesti ca il placi. poate cine stie se va ivi ceva intre voiwinking