| traficanta a întrebat:

Astazi este ziua mea si. le chem pe cele mai bune prietene ale mele [3fete ] si dorm la mine. cam ce am putea facelaughingo noapte intreagalaughing?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

La Multi Ani!
Puteti sa jucati "Adevar sau provocare" sau sa stati la povesti ca intre fete. Distractie placuta! Numai bine!

| pwp a răspuns:

Sa va itati la filme de groaza, sa stati pe mess, sa faceti farse la telefon, sa mancati pizza, floricele, sa cititi reviste pentru adolescenti, sa raspundeti impreuna pe TPU love struck

| InLove a răspuns:

Va jucati adevar sau provocare. cum au zis si restul : barfiti, discutait despre baietii, va uitati la o comedie, sau ceva asa mai romantic, va uitati la poze cu voi 4 sau proeteni comuni, va machiatii, va faceti frezele big grin intr-un final probabil ca o sa va si culcati, da mno asta nu-i important, ascultati muzica, mancati niste snacasauri... etc. eu sunt sigura ca o sa iti vina ideei, o sa vezi ca odata ce ajung o sa aveti destule de facut, trebuie sa fii spontana! big grin succes si la multi ani laughing)

| Kenny a răspuns:

Haleala (tort, prajiturele, alune, popcorn, ciocolata, etc.), sucuri, farse la telefon, farse pe mess [va faceti un id nou si le puneti diferite intrebari cunoscutilor], jocuri de carti [macao, razboi, tabinet, septica etc.], va uitati la filme, va machiati, va faceti parul' laughing [eu si o prietena ne-am legat la ochi si am incercat sa ne rujam... rezultatul? Dezastruos laughing], spuneti povesti de groaza pe intuneric, haide ma ca sunt atatea de facut... nici nu stii cum o sa treaca timpul si e iarasi dimineata. laughing
Si ca sa nu uit... La multi ani! Distractie placuta >big grin

| Ioana_2144 a răspuns:

Pai faceti farse la telefon vorba lui kenyy mai beti o cola o prajitura sucuri multe va jucati remi cartiva uitati la filme barfiti vorbiti de baieti de care va place voua laughing faceti misto de unii pe mess puteti face o gramada happy LA multi ani!

Răspuns utilizator avertizat
| cristiano9 a răspuns:

Va ganditi la mine love struck

laughing

| iBubble a răspuns:

Sa va uitati la niste filme, sa mai barfiti, sa vorbti ca intre fete, sa ascultati muzica, sa vb despre baieti etc.hee hee