| anonim_4396 a întrebat:

Astazi la scoala s-au starns mai multi baieti si m-au legat de banca facandu-mi niste poze obscene nu stiu cum sa zic altfel si dandu-mi palme in cap cand incercam sa ma zbat. I-am zis tatalui meu cele intamplate si a zis ca vine maine la scoala la ora de dirigentie sa faca scandal.Este bine ca am spus?(Mentionez ca m-au lasat legat in ora si am reusit din fericire sa ma dezleg singur)

1 răspuns:
| Barbiiiiie a răspuns:

Bine inteles ca este bine ce ai facut,cum sa te lase legat de bancalaughing? In fine, bine ca ai spus la alor tai si vine si maine la dirigentie si macar spune-i sa ceara nota scazuta elevilor, pentru ca asa se vor potoli
Baftă