| alecul2004 a întrebat:

Astăzi m-am dus la biliard cu prietenul meu pe nume Balanță, un tip cu cap oval ca un ou și cu 3 brațe (vă rog nu faceți mișto de el pe acest subiect), și acesta mi-a spus ca dacă voi câștiga, îmi va da 100 de lei în rate determinate de el, dar dacă pierd, va trebui să îi dau pe loc 100 de lei iar el îmi va da 3 bobârnace per braț, aceasta ciocnire va avea loc peste o săptămână si doresc sa învăț sa joc mai bine biliard, cunoașteți un meditator de biliard prin București

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Hai, că esti amuzant!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing cei ăsta frate ce biliardul mai este și ăstalaughing