| anonim_4396 a întrebat:

Astazi m-au prins controlorii de bilete, ca nu am avut bilet, pur si simplu m-am grabit sa prind busul. Si mi-au spus sa ma duc cu 20 lei in statie. M-am dus si nu mai erau. Si au spus ca se vor duce la politie si ca amenda va fi de 250 lei. CE sa le spun parintilor mei?! Nu stam bine deloc cu banii. + le-am dat toate datele de contact? straight face mi-e frica ca m-or omori astia ai mei, mai ales ca mi-au dat bani sa-mi fac abonament, dar eu i-am cheltuit pe altceva.

4 răspunsuri:
| ewe a răspuns:

Pai. e problema ta daca i-ai cheltuithee hee scuze da o meriti laughing

| AliiB a răspuns:

@evelin nici nu stiu de ce ai mai dat click pe aceasta intrebare daca oricum nu ai intentia sa ajuti ci doar sa critici straight face

| LexUTz a răspuns:

Iar dau de tine! Vezi ca ti-am lasat msj si pe privat!
Mult te mai agiti si tu! Stai linistita ca o scoti la capat orice ar fi si dupa o vreme o sa zambesti cand o sa iti aduci amintehee hee

| madalina2293 a răspuns:

Ah stai linistita.
Spune clar ca ai fost acolo cu 20 de lei si nu au fost.
Crezi ca se intampla ceva?
AIUREA! nu se intampla nimic. am patit de nu stiu cate ori asta si nimeni nu a facut nimic. amenda tiar fi dato pe loc. Asa poti ff frumos sa negi ca nu s-a intamplat nimic happy
stai linistita, totul e ok