| Andreyuka6 a întrebat:

Astazi merg la o petrecere in pijamale si o sa facem noapte alba.Ce se intampla daca nu dormi o noapte?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa fii obosita ce altceva sa se intample

| Justme1997 a răspuns:

Ti-e somn a doua zi

| wpetterssone a răspuns:

Dacă nu dormi o noapte, în următoarea zi îți va fi somn. Eu lucrez și noaptea și în următoarea zi nu îmi este somn, pentru că m-am obișnuit și dorm 3-4 ore dimineața.
Dacă nu dormi, obosești. Poți deveni mai iritabilă, poți avea dureri de cap, poate să îți crească greutatea (dacă nu dormi mai multe zile), supra-producere de urină.
Dacă nu dormi multe nopți ți se pot întâmpla multe, dar pentru o singură noapte nu vei avea multe reacții adverse. Depinde de organismul tău, cum l-ai obișnuit.

| IoanaRoman09 a răspuns:

O sa-ti fie somn a 2 a zi...ce sa se intample?

| wolfves a răspuns:

Nu ai fost la nicio nunta, botez sau altceva pana acum? E cam la fel.