| Sophie a întrebat:

Ati auzit de Lara Fabian. O frantuzoiaca cu o voce superba...Inn Romania nu s-a auzit de ea. Daca ati compara o cantareata gen...alexandra stan si alte din astea din ro, cu lara fabian, pe cine ati alege?
http://www.youtube.com/watch?v=N-roGMGyFu0.
Toata sala a inceput sa cante...mai uitati-va pe youtube.
Splendida voce, nu?:X

2 răspunsuri:
| Georgiana2905 a răspuns:

Lara e minunea mea, visul meu implinit. vi sa o vezi pe 17 sau 18 in concert la Bucuresti? daca da un add pe dr.casandra

| iKatherin a răspuns:

Lara Fabian clar! Da, ai dreptate sunt puţini care au auzit de ea dar după părerea mea are o voce foarte frumoasă!;]