| Christina_5671 a întrebat:

Ati avut ceva intimplari stranii, care nu le puteti gasi nici o logica? ^.^

5 răspunsuri:
| madalyna a răspuns:

Si eu am avut.Intr-o zi cand am fost singura acasa si imi pregateam ghiozdanul ca sa plec la scoala eram clasa a5a si invatam dupa-amiaza si dintr-o data usa care duce spre camera fratelui meu se deschidea incet si apoi s-a auzit un zgomot puternic.Eu m-am speriat si am iesit afara.Am stat acolo pana au venit parintii mei si nu am povestit nimanui asta.Si cand am intrat in casa usa era inchisa cum a fost prima data de parca nu s-ar fi intamplat nimic.Nu am gasit explicatia cum o usa inchisa (nu era crapa nu nimic) sa se deschida si sa nu fie nici o persoana care sa o deschida. Ceva ciudat!

S-au intr-o z tot asa eram singura acasa si ma uitam la televizor si telecomanda era langa mine si dintr-o data programele la televizor se schimbau singure.Am stins repede televizorul si apoi l-am aprins si totul a revenit la normal.

S-au mai de mult eram in pat si m-am dat jos sa i-au sticla de apa si dintr-o data totul in fata mea s-a intunecat nu mai vedeam nimic.parca. parca orbeam...si m-am indreptat spre pat si de frica am tipat si apoi am inchis ochii si totul a devenit la normal

| Rustin a răspuns:

Da sor stins luminile cand eram pe buda si o vrut sa intre o chestie neagra cu o coasa in mana
da o renuntat dupa ceo vazut cum pute in buda

| zalisa a răspuns:

sad
din păcate,
nu.
{lol}

| annaliana a răspuns:

Eram singura in pat si in camera.Eram in starea de veghe(intre somn si trezire)si stateam pe-o parte, cand in spatele meu au inceput sa se auda niste sunete ciudate si simteam cum cineva imi sufla in ceafa.Am vrut sa sar din pat dar nu am reusit.Nu puteam sa ma ridic.Am zis "Tatal nostru"si gata.M-am dus la mama si i-am povestit si radea de mine ca am visat.Dar stiu sigur ca nu era vis(aveam si 20 ani, stiam sigur ce mi se intampla). Apoi imi era si frica sa mai dorm, dar nu mi s-a mai intamplat nimic asemanator.

| Tina_8513 a răspuns:

Da am avut aveam 8 ani si nici mama nici tata nu ma credeau :3o
era in camera o vara de-a mea si ne jucam si brusc era frig (vara) ciudat dupa aia cand sa ne culcam a aparut o fata de om care zbura prin aer nu ii gasesc nicio logica! :3o