| IoanaLoredana a întrebat:

Ati avut vreodata impresia ca oricat de mult v-ati stradui, nu va iese nimic? Ca nu multumiti pe nimeni desi incerci sa le faci la toti pe plac?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Da, de nenumarate ori, niciodata nu o sa poti multumi pe toti, chiar de asta ar trebui sa te relaxezi si sa pui in balanta ca cine merita si cine nu sa-i faci pe plac, in rest sa incepi sa inveti sa faci ce gandesti tu si asta sa le aduci la cunostiinta si altora in mod cat mai elegant.
Este viata ta, nu e cazul sa o traiesti a altora. happy

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aici depinde cum gandeste fiecare, ca sa-ti iasa ceva asa cum doresti trebuie sa ai o atitudine fericita, sa gandesti pozitiv si sa-ti imaginezi acel lucru sau intamplare chiar daca nu esti in momentul de fata cum se desfasoara, asa cu cat mai mult te gandesti la acel lucru/intamplare cu atat mai repede devine realitate dar e important sa nu gandesti negativ pentru ca atunci indepartezi evenimentul si se implineste mai greu sau niciodata, putini romani cunosc legea atractiei (ceea ce ti-am explicat eu) si le merge bine in viata inclusiv mie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cel mai nasol sentiment straight face