| Rebecca a întrebat:

Ati avut vreodata un iubit mai mare cu peste 6 ani decat voi?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu am avut anul trecut o iubita care era cu 6 ani mai mare, respectiv eu aveam 19 si ea 25. In cazul in care baiatul e mai mare chiar nu ar fi o problema. Insa de obicei diferentele mari incep sa nu fie o problema daca fata are macar 17-18 ani si e matura.

| monyk a răspuns:

Buna, nu am avut cu peste 6 ani ci mai mare cu 5 ani, dar parerea mea e ca varsta nu conteaza intr-o relatie atat timp cat exista sentimente de iubire.

| nobody_9468 a răspuns:

Da, poate si mai multwinking.

Bafta.

| shtephie a răspuns:

Nu am avut cu 6 ani mai marehappy
Depinde ce varsta ai tuhappy Daca ai de ex 15 si el 21 este dif mare, se observa si la gandire...
Daca ai 18 si el 24 nu se mai observa atat de mult happy

| CokoStar a răspuns:

Am unul mai mare cu 10 ani decat mine.

| candycarrie a răspuns:

Cu 7 chiarlaughing eu am 17 ani el are 24happy Dar bineinteles ca nu a tinut, la urma urmei sunt doar un copil fata de el.

| dedesh a răspuns:

Hmm.al meu e cu 5happy. de faptsada fost pana iericryingdar oricum, varsta nu conteaza asa mult intr-o relatie, mai ales daca va iubitiwinking

| Zuzulina_9287 a răspuns:

Nu...
dar cunosc o fata care este prietena a verisoarei mele care are 18 ani si a avun prieten de 24
asa ca nu conteza varsta

| :*DyYa:*LoOl:* a răspuns:

Nu. dar cunosc fete care au.
dragostea nu tine cont de varsta.