| MusicisMusic a întrebat:

Ati fost vreodata in situatia in care radeti si plangeti in acelasi timp?

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Da, atunci cand baiatul meu adolescent a plecat singur de pe un mare aeroport in lumea mare.Plangeam de spaima imaginandu-mi eventualele pericole care l-ar putea intampina, radeam vazandu-i detasarea cu care se despartea de familie.Plangea mama, si radea omul ce admira curajul tineretii.

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cand am luat un 10 la mate intr-a opta la geometrie.Nu stiam ce sa fac sa rad sau sa plang.Mai am si acum lucrarealaughing

| Floreenofficial a răspuns:

Da, de multe ori cand plangeam si lumea zicea bancuri si alte chestii stupide ca sa ma faca sa rad. functioneaza, dar e doar pe moment... sad

| Malvina24 a răspuns:

Mi s-a intamplat cand am fost al olimpiada la psihologie, asteptam rezultatul cu sufletul la gura si cand am avuns in clasa la mine toti mi-au spus ca doamna de psiho ma cauta suparata ca am luat o nota foarte mica si mi-au spus sa ma duc la dansa la cabinetul de psiho(totul era o farsa pentru ca doamna le spusese sa ma pacaleasca) am ajuns la cabinet, nu era nimeni... mi-a venit sa plang, nu-mi venea sa cred ca o dezamagisem pe doamna profesoara invatasem mult si ma pregatisem, ba mai mult avea certitudinea ca facusem bine subiectele si nu-mi explicam nota cea mica. Apoi a venit doamna cu un buchet de trandafiri spunandu-mi adevarul.Eu nu ma mai puteam opri din plans, nu-mi venea sa cred ca luasem 9. 47 o nota care nu e chiar mica pentru mine, plangeam cu zambetul pe buze, fericita ca luasem o nota buna dar si cu lacrimi in ochi.Doamna a stat ceva timp sa ma faca sa nu mai plang.Cand am iesit din cabinetul dansei am plans iar in clasa ma astepta diriginta sa ma felicite impreuna cu colegii si directoarea. A fost un moment frumos pe care n-am sa-l uit!

| Puf a răspuns:

Da, atunci cand imi aduc aminte de cineva care nu mai e cu mine... Plang cand ma gandesc ca nu mai e, si rad atunci cand imi amintesc acele lucruri amuzante pe care le faceam impreunasad.

| anonimaa a răspuns:

Dalaughing).
la sfarsitu' clasei a 8a cand plangeam pentru ca stam ca nu vom mai pastra legatura ca inainte si in acelasi timp radeam de cat de penibile eram.
oricum a fost ciudat si pe viitor voi incerca sa iau aceste sentimente separat.

| BubuLina999 a răspuns:

Da chiar am fost...

| AndreeaaaaX a răspuns:

Daaa si a fost super ciudatlaughing

| Foxilikkkă a răspuns:

Da, era ciudat, dar plăcut!
Am să mai încerc când voi avea ocazia!laughingSeriouslly [-x

| cristina_3322 a răspuns:

Plangeam pentru ca mi-a rupt un baiat slapul, si ma plangeam la un var, si ala era mai sarit de pe fix si vazand ca sunt asa suparata i-a aratat fundul la respectivu`.
Sau cand ma certasem cu parintii si vb la tel cu prietenu si incerca sa ma ivneseleasca si mi-a zis o gluma, am inceput sa rad si plangeam si radeam.nici nu stiam ce`i cu mine.

| Азбука a răspuns:

Da, sa plangi de bucurie happy

| Denii_9937 a răspuns:

Am plans de bucurie de vreo 3 ori ( la concertele RBDhee hee si o data cand credeam ca pisica mi`o murit si am gasit`o)

m`am impiedicat la scoala si am cazut intr-o groapa.
mi`or dat lacrimile dar in acelasi timp radeam de mine si de cat sunt de impiedicatalaughing

| abstractlove a răspuns:

Da. La banchet plangeam deoarece stiam ca nu o sa mai fie la fel, dar in acelasi timp radeam in timp ce ne aminteam toate peripetiile noastre din ultimii 8 ani. A fost o senzatie foarte ciudata

| Happy_8354 a răspuns:

Dalaughing
asta iarna ma sunase fostul iubit si inca mai tineam la el si plangeam(eram la scoala) si un coleg de-al meu stergea tabla cu mopullaughing si in acelasi tp striga la mine:"mamaie nu mai plange!"rolling on the floor
Sau la sfarsitul clasei a 8-a plangeam rau de tot si un domn mi-a dat servetele.Nici nu ma cunostea, nici nu-l cunosteam si m-a bufnit rasu.laughing da nu stiu de ce

| marycool a răspuns:

Da.
Cand ma bateam cu soramea, plangeam, dar si radeam.
Penibil!

| alina27andreea a răspuns:

DA! Am cazut cu rolele dupa o panta mai mare! Si mi-am rupt piciorul am plans si am ras in acelasi timp laughingrolling on the floor

| arthemis a răspuns:

Da.am cazut odata si m-am lovit rau de tot.am inceput sa plang putin de durere dar radeam de mine in felul in care cazusem.sau...sa rad cu lacrimi dar foarteee tare de imi curg muuulte lacrimi sau sa plang de bucurie