| Ioana01 a întrebat:

Ati iesi cu un baiat mai inalt sau cu unul mai scund. Eu am 14 ani si ca sa fiu sincera imi plac 2 baieti foarte mult: unul, la care imi place mai mult caracterul sau, dar este scund( are cam 1.60 iar eu am 1.62 ), iar la celalalt baiat imi place felul in care arata si se comporta, desi nu imi plac unele manifestari ale lui ( este cam rautacios), dar este inalt ( vreo 1.85). Amandoi au 14 ani si sunt in clasa cu mine. Voi pe care l-ati alege?

6 răspunsuri:
| slam a răspuns:

L-as alege pe baiatul cu care ma simt cel mai bine si ma face fericita happy

| cathy01 a răspuns:

Eu as alege cemi spune inima cu adevarat...nu asculta dupa ce vezi sau auzi.doar ascultati inima sa vezi ce spune happy cred ca inima va face o alegere potrivita

| PrajituricaCuFrisca a răspuns:

Tu pe care l-ai alege? Eu, personal, pe cel scund... Daca iti faci probleme ca cei din jur vor comenta despre asta, iti spun ca daca au bun simt, nu o vor face. Funda?

| anonxD a răspuns:

Primuuuuuuul big grin

| andreialeax a răspuns:

Eu zic sal algei pe al 2
si eu l-am ales odata pe unul bun carei placea sa numa in vete
iar pe cel rau i-am zis ca-l plac si si el ma place ]
acum am si o relatie sexuala cu el

| Filipas a răspuns:

Poi eu as zice sa il alegi pe primul.happypentru ca stii? fizicu nu conteaza ff mult. eu cred ca mai mult conteaza caracterulwinking big grin