| Iubesc Limonada a întrebat:

Ati jucat pana acum in piese de teatru la scoala? Daca da cum se numeau?

Răspuns Câştigător
| Alisa a răspuns:

Da, am jucat si la scoala si la teatru (pentru ca am facut teatru).
D-l Goe (Mamitica)
Amintiri din copilarie (Smaranda)
Doua loturi
Baltagul (Vitoria)
O scrisoare pierduta
etc.

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Da, am jucatthinking, dar nu mai tin minte cum se numeau... Oricum Dl Goe am jucat sigur cand eram mai mica, ceva cu Mos Craciun etc.happy

| Pho3nix a răspuns:

Da.
Am jucat piesa ''Bang bang you`re death'', ''Dl Goe '' si mai sunt vreo doua.
Peste o luna urmeaza sa joc in ''Hangita'' de Carlo Goldoni.

| cristi202 a răspuns:

Da, am jucat. Nu mai stiu insa piesa, eram in clasele primare atunci, asta a fost cu multi, multi ani in urma. Stiu ca aveam rolul de strajer, si aveam si eu doua replici pe acolohappy.

| Allegria a răspuns:

In generala tin minte ca am jucat in cateva piese de teatru.stiu ca una era dl goe...si nu mai stiu sigur cum se numeau, da` sigur erau de caragiale. u ai jucat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in mai multe:,,portretul colegei de banca'',,,domnul GOE''si altele. dar vreau si yoo un raspuns. vreau numele unei piese de teatru in care personajele sunt domnul GOE,mamitica, judecatroul, o cucoana si fiul ei.