| anonim_4396 a întrebat:

Ati observat ca persoanele care au fost grase o perioada mai lunga de timp si chiar si cele care nu sunt grase dar au picioare mai grose, si au slabit au picioare strambe? Stiti voi de la genunchi in jos sunt mai departate parca in forma de x? De ce se intampla asta? Se poate face ceva in legatura asta?

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Sal aici depinde de organism si depinde si cu cine se asemana in falimile pentru ca toate astea au legaturawinking
sa zic asa daca o persoana e grasa si sa zicem ca slabeste eh de la acea gretae al grasimi picioarele se stramba depinde cat de grase sunt acele persoane iar daca se apuca de un sport isi revine la normal la picioare happy si circulatia sangelui se inbunatateste daca slabesti pentru ca agea grasime se pune pe vasele sangelui si epericuloas cher si ep sange de aceai e bine sa faca sportt in fiecare zi happy indicat e sa reduca din mancare si sa bea mai multa apahappy
sa faca sport sa alerge sau na cu bicicleta cher cu bicicleta ar fi indicat slabesti mai rapdi daca pedalezihappy///

bine asta este parerea mea sper ca team putut ajuta ct de cat tongue