| Deea a întrebat:

Ati observat ca intrebarile care au la sfarsit "dau fundita" primesc mai multe raspunsuri?big grin

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Da. Sar toti sa primeasca o fundita si sa vada cine iese castigator. Practic e o competitielaughing

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu mi se pare.

| User a răspuns:

Nu.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Nu

| mariaw a răspuns:

Cu toate ca nu e la sfarsit, si mesajul tau contine "dau fundita". Deci, te inscrii si tu?tongue

| Pisiii :x a răspuns:

De acord cu Katia.Depinde si de intrebare. Daca este o intrebare de genul " Cine e prost sa zica m aici! ps:dau fundita". nu cred ca raspunde asa multa lume.Deci depinde si de intrebare

| M.D.Eveline a răspuns:

Romania... ce sa ceri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat, depinde si despre ce este vorba in intrebarea respectivawinking. Spre exemplu, multe intrebari populare cu contin celebra replica "dau fundita".