| sarah95 a întrebat:

Ati participat la preselectia pentru balul bobocilor, daca da si nu ati fost alesi, cum v-ati simtit in acel moment?

Răspuns Câştigător
| Otilia_2905 a răspuns:

Bineinteles ca nu am inceput sa plang. dar am fost putin dezamagita de alegerea juriului. nu de mine.important e ca dupa acesta experienta sa ai si mai multa incredere in tine si sa fii mandra ca ai participat la un astfel de concurs. aprecieri subtile exista pentru. toata lumea si acestea te fac fericita!happy

3 răspunsuri:
| Monycina a răspuns:

Eu nu particip deoarece din cauza acestei preselecti mai mult iese cearta... in plus baieti nu cauza "frumuseata" si cei vor mai mult niste "pitipoance"... Nu stiu. dar cred ca nu m-as simti ft bine

| babyyou a răspuns:

Da si din pacate m-au ales
mai bine nu m-ar fi ales
mi-am facut numa probleme ca eu nu vreau sa merg si m-a certat si profa de fizic

| source a răspuns:

Am participat dar ghinion nu sa mai organizatlaughing