| SandraC a întrebat:

Ati patit vreodata sa va prinda parintii fumand?

5 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Nu fumezwinking...

| anonimussssssss a răspuns:

Da.defapt fumam la o scara.si a trecut soramea pe acoloI don't want to see.sa dus la mama, i-a spus si am stat in casa 2 zile pe mess laughingapoi am promis ca nu o sa mai fac.dar nu ma iau dupa eibig grin

| Myuu a răspuns:

Nu fumez deci nu m-au prins.

| Chris_8217 a răspuns:

Daaaaa...eram la geamlaughing si a venit mama mai devreme de la servici blushing si a inceput sa spuna ca nu sunt bune ca raman mica...chestii de genu`happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fumez.tongue nu am de gand...nu e sanatos.iar daca mar prinde parintii categoric mi-ar interzice si ar face ceva pentru asta.si eu am cunstiinte pe la scoala si dupa merg sa fumeze...de multe ori se intampla si de la anturajj ca hai si fumeaza si tu putin si mi s-a propus dar bine inteles refuzzlaughing