| anonim_4396 a întrebat:

Ati primit recent un cadou, haine sau incaltaminte, de la parinti, asa ceva urat, ce nu va place sa purtati?

7 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Cand eram mic, si nu le-am purtat in ciuda batailor primite. Imbrac doar ce-mi place, ce ma avantajeaza, indiferent de consecinte.hee hee

| georgiana a răspuns:

Daca nu-ti place nu-l/o purta...insa un mic efort din partea ta de a-l lua 1 zi sau 2 pentru a-i multumii celui care ti-a facut cadou, nu ar fi prea mult.Nu crezi? by`

| M.madallina a răspuns:

Sincer, nu mi a intamplat niciodata asa ceva... ce imi place mie ii place si mamei mele si ce ii place ei imi place si mie

| blue_butterfly a răspuns:

Cadou din partea parintilor, urat? Numai ei stiu cu cata munca si ce efort au facut sa ti-l poata oferi. Eu as purta cu drag orice ar veni din partea lor.

| betty17 a răspuns:

Mi s-a intamplat si nu am purtat acel lucru. i-am zis si ca imi placea, nu s-a suparat.mai bine zici in fata ca data viitore sa nu iti ia iar ceva nasol

succes

| adelutza_9680 a răspuns:

Nu.Parintii stiu ce imi place sa port, iar atunci cand au dubi ma i-au cu ei pentru a alege singura ce imi place. Daca nu iti convine ce iti cumpara ei ar trebui sa le spui acest lucru, dar ai grija sa nu ii ranesti.Eu una as purta haine cumparate de parintii mei, deoarece ei fac multe sacrificii pentru a ne implinii toate dorintele si nevoile noastre.

| iris_7882 a răspuns:

Da! Dar nu neaparat urat, ci pur si simplu nu mi-a placut si le-am zis ce imi place si cadoul urmator a fost ceva pe placul meu!