| Roz a întrebat:

Ati reusit vreodata sa nu mintiti o luna intrega?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

E prea mult o luna intreagawhistling
Chiar si atunci cand povestesti ceva, cuiva se poate numi o forma de a minti pentru ca infloresti consient anumite lucruri

Elianna
| Elianna a răspuns:

Desigur! Tie ti-se pare o perioada lunga? Inseamna ca ai o problema!

| Rukhsandra a răspuns:

Nu m-am gandit niciodata - n-am scopuri d'astea in viata
Si nu cred ca as reusiwinking

| ATHOS a răspuns:

Eu reusesc tot timpul. Fara sa ma straduiesc!
Iti doresc sa fii la fel!

| Dizzy a răspuns:

Cred ca da...atunci cand nu stiam sa vorbesclaughing

| ZeldaSay a răspuns:

Doar o luna laughinghappy de cand ma stiu pe ai mei si pe gagiki laughing pur si simplu da tot ce zici minti. o minciuna.peste ceva tmp se descopera. dar DACA ZICI PE JUMATATE ADEV NICIODATA. PUR SI SI***U spui iti dai intl cu un tip si zici mamaei ca te duci la x sa inveti la un proiect spui ca st 3 ore. tu de fapt stai o ora si pleci.la baiai timp de 2 oer. dar depasesti timpul cand vi acs. te intr : de ce ai intarziat 30 de minute tu : mamico acel proiect e mai greu decat pare sunt obosista rau.

| paula90 a răspuns:

big grin buna intrebarea, sincer chiar nu... pot sa rezist fara sa mint cel mult 3 zile si cel mai des il mint pe prietenul meu deci te mai gindesti ca si parintii si poate fratii si surorile deci nu ai cum sa nu minti si mai ales o luna intreaga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer? nulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu prea mint. Dacă minţi trebuie să ţii minte ce ai zis ca să îţi aminteşti.Eu de obicei uit aşa că...big grin