| stephania a întrebat:

Ati vazut ca de weekendul viitor, pe animax, nu mai difuzeaza InuYasha, iar in locul lui se difuzeaza Iron Mancrying Voi ce parere aveti de schimbarea asta?sad

3 răspunsuri:
| cheryybloosomm a răspuns:

E naspa! mie imi place de filmul inuyasha dar na. poate ca o sa para pe la mijlocul septembrie sau cine stie...
nu vroiam deloc sa fie cineva in locul filmului inuyasha...
iron man e doar pentru baieti
si inuyasha atat cat si pentru fete si pentru baieti

| Pawy a răspuns:

Eu chiar iubesc Inuyasha...acuma am intrat sa vad programul tv pe sambata viitoare si am vazut ca o schimbat cu Iron Man...E chiar neplacuta schimbarea, as vrea sa fac ceva sa nu schimbe.nici macar nu a terminat de difuzat toate episoadele, a ajunz pana la ep 104 si acum a bagat Iron Man, care e pentru baieti, cum zicea si cherrybloosomm.

| Lenu_3498 a răspuns:

Nu-mi pasalaughing