| Claudiu709 a întrebat:

Atunci cand o fata plange in fata unui baiat, acea fata chiar il place.Dar cand baiatul plange in fata fetei ce reprezinta?
Cat mai multe raspunsuri elaborate va rog happy

4 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Orice persoana(fie baiat, fie fata) care plange in fata partenerului inseamna ca e indragostita de acesta cu adevarat, ca nu vrea sa il piarda si are sentimente profunde in aceasta relatie. Mai exista si varianta s aplanga pentru a-l "santaja" sentimental pe celalat si a obtine astfel ceea ce-si doreste si altfel nu ar fi putut obtine.

| Georgiana2505 a răspuns:

In ziua de astazi putin baieti plang in fata prietenelor lor. Insa atunci cand o fac inseamna ca exista un sentiment foarte puternic adica iubirea.Un baiat care plange pentru o fata, in fata unei fete, dupa parere mea, chiar o iubeste.

| Less_Ray_1990 a răspuns:

Eu o sa-ti dau parerea mea de baiat baieti nu prea plang eu as prefera sa sangerez decat sa plang e rusinos sdeci no sa prea vezi baieti plangand(doar pampalai) dar da poate insemna ca te iubeste

| alien134340 a răspuns:

O iubeste.