| IubesteEa a întrebat:

Auzit pot sa recuperez vechea parola adica a mea a fost schimbata de cineva si am alta dar o vreau pe cea veche, findca vreau sa vad niste conversatii care pe noua parola nu s-au salvat se poate? auziti ce inseamna cand un fost iubit are pe alta dar se uita dupa tine? la mine si cand era cu ea se dadea la mine, imi zambea se uita dupa mine dar ma ignora si nu stiu de ce? va rog! help eu cred ca inca mai tine la mine mi-a dat prea multe semne si oricum am pus o prietena sa ne impace eu cred ca a inventat povestea cu prietena lui ca mie nu mi-a spus (desi eram prieteni)acum nu stiu ce sa mai cred daca ma ignora dar uneori ma baga inseamna si nu mi-a sp mie si lui fratimiu de ce? si fratimiu nu a vrut sa imi spuna de ce? si cand prietena mea se saruta cu altu el se uita la ea apoi la mine de ce?

1 răspuns:
| AlinaaAli a răspuns:

Ai facut o cacealma aici, dar incerc sa iti raspund!
La prima intrebare, poti sa iti schimbi parola, sau sa o aflii de la un di, daca mai ti minte cele doua raspunsuri la intrebarile pe care le-ai pus cand ti-ai facut id-ul! si intrii acolo la parola uitata, si bagi iud-ul la care vrei sa aflii parola sau mai bine zis sa o schimbi, si o sa dai raspunsurile apoi pui ce parola vrei si poti sa intrii pe acel id!
Cat despre fostul tau prieten, daca ti-a dat semn poate ca inca mai tine la tine, incearca sa aflii daca intr-adevar mai tine la tine ca sa nu te dai la el si sa ii fi indiferenta ca o sa pari ridicola!
Pune-; pe fratele tau sau pe o prietena de-a ta s il intrebe ce simte pentru tine! si apoi actionezi tongue