| eubossu211333 a întrebat:

Auziti am o intrebare :
Eu plac o fata si vreau sa fiu cu ea impreuna.
Si i-am zis asta de multe ori dar ea imi spune sa îi demonstrez dar nu stiu cum!
Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| FanulMeu a răspuns:

Acordai atentie, fi langa ea cand are nevoie de tine, prefate ( sau fi ) interesat de ce vorbeste ea, fi mai tupeist tine-o de mana imbratiseazo fi romantic

| WaterDrop a răspuns:

Cine ti-a bagat in cap ideea ca trebuie sa-i spui unei fete ca o placi neaparat in loc sa-i dovedesti asta? E o prostie.

Invit`o in oras, atinge`o, fa`o sa se simta iubita, joaca`te cu ea, sarut`o.Nu ii mai cere voie ci arata`i ca stii ce vrei si esti sigur pe tine.Te pierzi prea mult in vorbe cu ea si nu este deloc necesar.

| lovecats123 a răspuns:

Pai nu poti sa fii asa direct cu o fata daca nu aveti o prietenie in spate. Fetele in general sunt mai romantice...Incearca sa nu ii mai spui atatea vorbe ci mai multe fapte. Joaca-te cu ea, da-i mesaje si arata-i ca iti pasa.Te-ai gandit de ce nu accepta? Poate ii e frica sa nu mai fie ranita