| aℓℓ3XAnDry a întrebat:

Avand in vedere ca va pun in 5 situatii total penibile, Vreau sa stiu cum ati iesi la suprafata devilhappy:happyCum ar fi exemplele mele :1 daca ai fura 500 de euro din casa si ar afla parintii tai, banii sunt cheltuiti cum ai reactiona?
2 Daca ti-ai inselat partenerul /a si ar afla cum ai reactiona?
3 Daca ai ti-ai minti prietena/ul cel/cea mai buna/n si ar afla cum ai reactiona?
4 Daca te prinde partenerul/a cu altcineva in pat ce ai face?
5 Daca ai fura dintr-un magazin maretongue si te-ar prinde gardienii sau paznici cum ai reactiona? Avand in vedere ca inauntru in magazin sunt sute de cumparatori poatelaughingsi baieti tineri, fete tinere, oameni care rad de >tinehappy:cum iesi din situatia asta?

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Nu as vrea sa fiu in astfel de situatii niciodata, nici macar intr-una dintre ele, dar ca un raspuns la ce intrebi tu: mi-as asuma raspunderea pentru faptele mele si mi-asi primi binemeritata pedeapsa, oricare ar fi ea!