| anonim_4396 a întrebat:

Aveti colegi /colege in clasa care de cand a inceput scoala au primit pedepse de la profesori? pentru ce fel de greseli?

2 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Bună! Trei sferturi de clasă au note de 2, 3 şi 4 la peste 3 materii pentru deranjearea orei. Unul din a 10-a a fost exmatriculat pentru 3 zile că l-au prins fumând după sala de sport.Un coleg e responsabil de curăţenia în clasă până la sfârşitul semestrului pentru că a folosit soluţia şi markerele pentru tablă în alte scopuri(a stropit-o pe o colegă în ochi cu acea soluţie şi a tocit markerele pe penar).Aa... şi un alt coleg a fost pedepsit să repare toate scaunele care se rup în clasă(nu mai ştiu de ce).

| odorash a răspuns:

Da. Am 2 colegi care ia-u prins profesorii ca fumau dupa scoala> i-au exmatriculat pentru 3 zile :d