| noname_9826 a întrebat:

Aveti complexe? Daca da in ce masura va afecteaza? sad si eu am >:"

2 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Am complexe, ca orice om.Insa eu sunt singurul meu indrumator.Tot eu ma ajut sa trec peste.Nu ma las influentat de complexe.

| alissu a răspuns:

Da am complexe foarte mari, ba chiar din cauza lor am ajuns sa ma duc la psiholog.Simt ca innebunesc cate o data, dar imi revin.Cred ca ar trebui sa te gandesti ca alti au handicap si nu se plange ca noi.Gandestete la ceva pozitiv care te face sa zambesti happy succes