| lumcris23 a întrebat:

Aveti curaj sa ziceti unui baiat cal placeti?

6 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Da. Cred ca e cel mai mare defect al meu: faptul ca eu trebuie sa spun tot ce gandesc. Si i-am spus unuia caruia nu ii placea de mine. Deci da, am curajlaughing

| δεάδℓλκιss a răspuns:

Mda...singura oara cand am avut curajul, se pare ca acel baiat avea prietena crying ghinionul meu

| CrazzyXgirL a răspuns:

Nu n-am acest curaj,am tot incercat dar degeaba, ma gandesc ca poate zice Nu apoi sa-mi faca in ciuda ca iubita lui, sau sa rada tot satu "la bunici" de minecrying

Mai bine NUP...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Dacă mă va mânca?

| Blueblueblueeah67 a răspuns:

Pai depinde de baiat. daca n-are el curaj sar eu pe el si ii spun da daca e cam increzut nu zic nimic.happy

| AndieVader a răspuns:

Da, de ce nu?
Eu cand am fost in love i-am spusXD