| LaLa_5622 a întrebat:

Aveti idee cam ce materii sunt necesare pentru ASE Facultatea de Administrarea Afacerilor? am inteles ca se predau cursuri in limbi straine. Funda pentru cel mai folositor raspuns.

1 răspuns:
| CaTaLiNoO2012 a răspuns:

Nu se preda nici un curs in linba straina, insa este obligatoriu sa faci un curs de limba straina cam 3-4 semestre depinde de facultate. E bine sa cunosti engleza in special pentru a te ajuta la calculator.Materia cea mai importanta la ASE este matematica... fundita