| robertosi a întrebat:

Aveti idei de frezuri pentru barbati ma refer la gel de astea adica cum sa-mi modelez parul?

Răspuns Câştigător
| KimY a răspuns:

Http://www.femei-frumoase.ro/index.php/toate-pozele-cu-femei/1461 sper ca te-am ajutat
funda;;)?

3 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Gratie gelului de par, o sa te alegi cu matreata, plus de asta sunt si costisitoare. Nu-i mai rentabil sa introduci un deget in priza de curent alternativ? E ceva mai natural, Ghost Rider ar fi infim pe langa tine.

| gabryel a răspuns:

Merge si cu gel dar merge si cu bere sau cu miere de albine si nu mai faci matreata dar vei fi alergat de cativa stupi de albine respectiv viespi si bazait non-stop de muste. A fost placerea mea sa te ajut.