| russiangirl_2817 a întrebat:

Aveti idoli? Daca da, ii admirati fiindca sunt talentati in ceea ce fac sau doar fiindca sunt frumosi?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Idoli nuoh go on
Eroi da. Oameni pe care ii intalnesc in fiecare zi si pe care ii admir mult. Poate intr-o zi voi avea curajul sa le zic astalove struck

| Ana-Maria94 a răspuns:

Adevaru este ca mai mult frumusetea, dar si munca care o depun si telentul pe care el au.

| Klara a răspuns:

N-am nici idoli, nici modele. Eu traiesc inspirandu-ma din viata mea, nu din a altora si nu incerc sa urmez pe altcineva, ci sa fiu eu insami rolling on the floor Lol sunt filosoafa de la o vreme...

| SEAL a răspuns:

Nu pot sa spun ca am idoli pe care ii venerez dar sunt oameni pe care ii apreciez pentru ce au facu singuri neajutai de nimeni

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Am un singur idol, cel mai important!
Dumnezeu! happy
Dumnezeu este cel care a patimit pentru noi si trebuie sa il respectam pentru asta happy
Eu insa il respect 100%