| anonim_4396 a întrebat:

Aveti Samsung Corby? http://images.okazii.ro/auctions/2009/12/13/241444900-61 600-700_700.jpg
Ce credeti despre el? Ce culoare mi-ati recomanda? Cam cat costa? Ce functii are? :D Fundita la primul' rasp care mi-a placut :D

Răspuns Câştigător
| Loomea straina' a răspuns:

Am! Coasta 800 de lei(8 milioane)laughing. Am roz, dar cred ca mai bine este alb sau negru! Are:General
Retea GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
Lungime 103 mm
Latime 56. 5 mm
Grosime 12. 4 mm
Greutate 90 g
Culori disponibile - Festival Orange
Ecran - Tip TFT Touchscreen capacitiv, 256k culori
Diagonala 2. 8 inch
Rezolutie orizontala 240 pixeli
Rezolutie verticala 320 pixeli
Ringtones -Tip Sunete polifonice, MP3
Vibratii Da
Memorie
Agenda 1000 campuri
Registru apeluri- Da
Slot de memorie microSD pana la 8 Gb
Memorie interna 90 MB
Conectivitate
GPRS Clasa 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
HSCSD Da
EDGE Class 10, 236. 8 kbps
3G Nu
WLAN Nu
Bluetooth- Da, v2. 1 A2DP
Port infrarosu- Nu
USB -v 2. 0
Multimedia
Mesagerie SMS, MMS, Email
Jocuri Da
Radio Stereo FM cu RDS
Player Video Da
Player MP3 Da
Camera FOTO -Rezolutie 2 megapixeli
Inregistrare video QVGA@15fps
Camera apel video Nu
Functii
Browser Web WAP 2. 0/xHTML, HTML
Suport Java MIDP 2. 0
Inregistrare voce Da
Comenzi vocale Da
Handsfree Da
Software
Aplicatii livrate Player audio, Player Video, Organizator
Baterie -Tip Li-Ion 960 mAh
Autonomie Standby 500 ore
Autonomie convorbire 220 min
Caracteristici PDA
Memorie ROM 90 MB
Extra
Extra Smart unlock, Smile detection
Garantie 24 luni
Denumiri similare la Telefoane mobile Samsung S3650 Corby: S 3650 Corby, S3650Corby. Le-am cautat in cartea lui!

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu, nu am samsung corby.
Mie mi-ar placea roz:D, dar dintre cele din imagine cel mai dragut mi se pare cel negru sau cel alb.
Costa aproximativ 500 de lei[5 milioane lei vechi].
Nu stiu prea multe despre el, dar presupun ca este un telefon bun.
Mie mi-ar placea acest model : http://www.gsm4fun.ro/image/cache/samsung_corby_pink_roz_pret-500x500.jpg.

| Cσσкiє a răspuns:

Bună seara, Acadea de Ciocolată. Hmm, mi-ai făcut poftă!

Din păcate nu am Samsung Corby, dar am pus ochii pe el, îmi place.
Păi, cred că este un telefon bun, la un preţ avantajos ( având în vedere că este un telefon cu touch - screen ) şi are un design deosebit.
Eu mi-aş lua roz ( nu uita că în pachet ai incluse 2 " feţe ", pe care le schimbi când te plictiseşti de " originala " ).
La liber, între 500 şi 600 lei, depinde de magazin.
Funcţii? Păi, uite aici : http://www.compari.ro/......sului.html

O seară bună!
By MissKatT:x

Sau, ca să fiu mai serioasă : Andreea, 12 ani :)

| Marii a răspuns:

Nu am, mie una nu-mi place telefonul asta. Cum a aparut toata lumea sa-si cumpere, adica are toata lumea telefon la fel, ca na, sa intram in turma. Eu nu ti-l recomand, mai bine ia-ti un nokia n97, e mult mai bun. happy

| anaid a răspuns:

Nu am cobry am v5600i dar are cam aceleasi functii iar eu sunt foarte multumita de el.Cu memeoria sta prost dar cu un card se rezolva totul.Bateria este buna, ma tine aproximativ o saptamana iar daca nu ascult muzica poate chiar si mai mult.Este un telefon bun asa ca nu o sa regreti daca il cumperi:p

| Glamour612 a răspuns:

Am corby roz. Poti sa ii schimbi fata, adica are 3 fete:una neagra, una roza simpla, si una roza cu cerculete.Asa e la toate la fel si cea galbena, alba.portocalie.La abonament costa 300 lei si la liber 700 lei.Eu una ador telefonul asta.Sigur nu o sa regreti daca o sa il iei.:*:*pup:*

| deea_1980 a răspuns:

Am Corby.love struckE super.Eu zic sa iti iei galben, cel roz e prea tipator.Costa in jur de 500 de lei fara abonament.Are touchscree, bluetooth, camera de 2MP, music player si poti avea si internet pe mobil.eu zic ca merita sa il cumperi.

| Bubble a răspuns:

Nici mie nu 'mi plc corby. nu stiu forma nu'mi plcstraight face delocstraight face
oricum. eu zic pe alb.rozul mi se pare rox tziganesc.PAREREA MEA.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu, nu am dar cred ca ai cumpara pe www.cumpar-vand telefoane. net/ apropo ce imagine faina ai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am dar as vrea sa-mi cumpar si sperca o sa-mi iau curand

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este bun galben 419 internet giga nu