| sufletratacit a întrebat:

Azi am aflat ca o prietena m-a tradat.am noroc ca o am alaturi pe cea mai buna prietena a mea cu care ma inteleg perfect si care nu ma barfeste oricat de rau as supara-o.insa prietena care m-a tradat tineam la ea[nu mai mult decat la cea mai buna prietena]si stia secretele mele si le-a spus tocmai persoanei care nu trebuia si am aflat abia acum.m-a facut sa ma simt intr-un mod jalnic.acum cand am aflat i-am dat ignor si nu am mai raspuns la telefoanele ei care sunau insistent. ea nu stie ca eu am aflat tot ce a zis ea.cum sa fac sa trec peste? sa vada ca nu-mi pasa[fetele care ati fost tradate de prietene si vor sa vorbeasca pe privat ne vedem acolo sa ne povestim durerile]

1 răspuns:
| Ioana_2830 a răspuns:

Buna! Nu stiu ce sa spun! Ar fi cel mai bine sa vorbesti fata in fata cu prietena care te-a tradat si sa o rogi sa te asculte si sa ii spui tot ce te doare si tot ce simti!happylove struck Fundoooii?smuglove struck