| marina11 a întrebat:

Azi am fost in parc cu niste ptirtene si ne-am intalnit cu madalin baiatul de care imi place si dani un bait pe care l`am cunoscut azi. dani o place pe o prietena si am incercat sa-i combinam dar nu a vrut fata. apoi baietii m`au chemat la ei si nu m`am dus... apoi am crezut ca madalin o place pe andra si l`am intrebat pe dani daca e adevart si el a zis ca nu ca madalin ma place pe mine apoi am aflat ca dani ma place si eu am vrut sa-l sun dar nu raspundea asa ca l`am sunat pe madalin iar el mi-a zis ca nu vrea sa vb cu mine si a inchis apoi am pus pe o prietena sa-l sune si a zis ca e suparat ca nu ma hotarsc daca vreau sa fiu sau nu cu el si ca mi-am trimis cu danoi msj secrete dar nu e adevarat si cand l-a sunat eu a zis ca vb maine crede`ti ca ma ezita. de ce?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Te evită, desigur.Pentru ca are impresia ca te-ai dat la prietenul lui.

1 răspuns:
| rap4us a răspuns:

Nu am inteles nimic. Treci direct la subiect si apoi poate mai vorbim