| Ganduridevara a întrebat:

Azi am sa postez ultimul capitol din poveste insa maine am sa incept sa scriu alta sper sa va placa la fel de mult:X http://ganduri-de-vara.blogspot.com/ vamultumesc mult si apreciez pentru mine inseamna mult ca cineva sa citeasca si sa ii placa:X

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Este foarte frumoasa povestea ta? Tu ai creeat`oo? Esti talentat/a!
---> Pe viitor ai sanse sa ajungi un/o jurnalist/a de succes!
---> Continua tot asa! Toti care`ti vor citi povestea vor fi cu adevarat impresionati!

---> Numai bine! puppy dog eyes

| AlexC a răspuns:

Ce-s cu atatea greseli? Ai scris-o la repezeala. Talentul nu vine din nimic, trebuie mai intai sa citesti sute de carti, din toate genurile, sa inveti tehniciile de exprimare. Povestioara ta se adreseaza unor fete de nivel mediu cu varste cuprinse intre 12 si 15 ani.
Ai nevoie de mult mai mult exercitiu inainte de a incepe sa scrii. Iti urez bafta si sa nu te grabesti. Eu; mare critic...