| xAddeBăăăii a întrebat:

Azi-dimineata m-a durut burta (jos) si acum simt o presiune. Ma mai inteapa din cand in cand. Credeti ca-mi vine? Am 13 ani...

3 răspunsuri:
| LetMeHelp a răspuns:

tongue Nu cred...Sau poate da.Te doare toata burta jos? Sau doar in stanga sau dreapta?

| gabryellayo a răspuns:

E destul de posibil la inceput va fi mai greu dar dupa...

| Maria_Cozma_1994 a răspuns:

Este posibil sa ai si o raceala...Eu de exemplu am avut prima menstruatie la 13 ani, deci e posibil sa se intample, oricum nu te panica e ceva normal :*:* iar daca iti vine! felicitari esti o domnisoara in toata regula!hee hee:*