| anonim_4396 a întrebat:

Azi e ziua mea. Si sunt atat de trista! sad

Mama mea nu a reusit sa ajunga de ziua mea. Cu iubitul meu m-am certat ieri si mi-a zis ca sa nu ma astept ca azi sa se comporte frumos cu mine. Si i-am zis la cat de rau ma simt nu am nevoie sa ma cauti si sa te porti urat. Si nu m-a cautat. La o relatie de un an si 7 luni s-ar zice ca ma iubeste. Prietenele mele cele mai bune nu o sa vina la mine ca a intervenit ceva. Deci o sa fiu singura a nimanui.

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Dragut,mie imi place sa imi rasucesc cutitul in rana singur sa presar sare peste, ca sa pot sa face asta si la alti happyfara sa clipesc. Spune-i maturizare, calire in viata, si altele happy

| rebeca a răspuns:

"Nu te mai plânge şi nu îţi mai plânge de milă. Surprizele neplăcute cu care viaţa te pune fata în faţă nu fac decât să îţi netezească calea in direcţia care era menită pentru tine. Poate nu înţelegi şi nu vezi asta în momentul în care lucrurile rele se petrec şi poate îţi va fi greu. Dar reflectă şi la celelalte lucruri negative care ţi s-au intâmplat în trecut. Vei observa destul de des că fiecare dintre ele te-a condus într-un loc mai bun, către o persoană mai bună, la o stare de spirit minunată sau o situaţie fericită. Aşa că zâmbeşte! Lasă-i pe toţi să vadă că astăzi eşti mult mai puternic decât erai ieri. Şi astfel vei fi."
La Multi Ani.

| neutrino a răspuns:

Daca este adevarat ceea ce ai scris, "La Multi Ani"!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E neplacut dar nu e sfarsitul lumii, e doar o zi de nastere pe care oricum o poti sarbatorii cand iti doresti, nu trebuie neaparat sa fie astazi.

La multi ani si tot ce iti doresti!

| RisenAngel a răspuns:

Nu mai fi asa big grin si bucurate cum stii tu mai bine! La multi ani!

| NuAmNumeLOL a răspuns:

De ce esti trista?