| cristianorudi7 a întrebat:

Azi, eu si inca vreo 300.000 de absolventi de liceu dam proba orala la romana. Ati putea sa imi dati cateva sfaturi, idei, ponturi, despre cum ar trebui sa abordez aceasta proba? Eu nu prea stiu stilurile, tipurile de texte samd si de aceea va rog pe voi sa ma ajutati. Multumesc

1 răspuns:
| Afrăsinei_Laura_1997 a răspuns:

Pai o iei incet citesti subiectele de vreo 3 ori, vezi ce stii sa faci si dupa incepi cu ce stii usor fara sa te grabesti si cu mult calm.happy