| livia_twilight a întrebat:

Azi isi face un coleg ziua si sunt invitata la petrecere. Ce as putea sa ii aduc? Are 13 ani acum, si nu am nici cea mai mica idee despre un cadou care i-ar placea... FUNDITA

4 răspunsuri:
| DroGuleTz a răspuns:

Si eu am fost la ziua unui baiat si i-am luat un parfum si o bluza frumoasa mi-a multumit si mi-a zis ca este foarte frumoasa big grin sper ca te-am ajutat big grin:* pup dolce

| AnnaMaariia a răspuns:

Pai nu stiu. daca este baiat ai putea sa-i cumperi o bluza sau un parfum... ceas. orice numa sa te gandesti ca o sa-ti vine idei
funda?happy

| ledzeppelin a răspuns:

Daca iti este apropiat ai putea sa ii faci ceva personalizat. Daca nu, gandeste'te la ce pasiuni are, gen daca citeste, joaca jocuri video, e un impatimit al fotbalului. Un ceas ar fi dragut.

| jasmine73 a răspuns:

O rama foto electronica, cu cip