| Dumi2 a întrebat:

Azi m-a sunat fostul meu coleg de clasa cu care mă înțelegeam cel mai bine, cu care vorbim câteodata, m-a sunat și mi-a spus ca i-a fost dor de mine și de aceea m-a sunat. Mereu mă gândeam ca sunt specială pentru el. Ori ii place ori nu?

3 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

În vremurile astea în care avem acces la platforme de socializare și aplicații de mesagerie gen WhatsApp, faptul că nu te-a căutat până acum e un semn că probabil nu-i ești indiferentă dar nici chiar atât de specială precum credeai.

| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca nu esti speciala, atata vreme cat te-a uitat vreme indelungata si abia azi si-a adus aminte de exiestenta ta, facand o conversatie banala.
Chestia cu placutul, este relativa. Poate se plictisea doar.

| Andreeush a răspuns:

Dacă îi plăcea de tine ar fi continuat să vorbească cu tine, nu crezi?
Probabil se plictisea și simțea nevoia să vorbească cu cineva.