| Ciresikaaa a întrebat:

Azi vara un baiat se comporta frumos cu mine se numea Darius acum de cateva zile ma adaugat in lista unu Darius oare i el? laughing cam prosteasca intrebare deci avea de unde face rost de id meu nu era inposibil!

Răspuns Câştigător
| αɳḍϋ a răspuns:

Nu suntem clarvazatori da probabil...

Vbeste si tu cu el thinking

In treaba`l cine e si o sa afliwinking

Take care:X

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

straight face Intradevar e cam prosteasca intrebarea.Pai eu stiu, poate o fi el, poate nu o fie el, Dumnezeu stie. Dar nu stiu, stau sa ma gandesc, de ce nu intrii pe el sa il intrebi daca e sau nu e el? Daca e el vorbiti si il intrebi de unde are id-ul etc, daca nu e el si te deranjeaza exista optinuea ignore deci nu e asa greu mai nimic.Bafta!

| Dorinel a răspuns:

Deci in primul' rand:
1.Invata sa vorbesti!
2.Intreba daca e el!

Ti-e greu?

| FlaVy_7374 a răspuns:

Cel mai bine e sa'l intrebi.winking