| YoungSteve a întrebat:

Baa fratilor! Vine banchetu' O. o. Cred ca o sa-l facem la o pensiune 3 zile. cu ce sa ma imbrac? ( daca raspundeti :" cu haine " sau ceva de genu dau stupid)! Funda cea mai buna idee! ( sunt baiat (^.*) )

3 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Ceva mai ocazional, niste pantaloni negri, o camasa sau o bluza mai draguta, si o pereche de adidasi mai eleganti.Depinde si de stilu tau...

| Georgianaax a răspuns:

Daca nu vrei neaparat costum, pantaloni negri si camasa cu maneca scruta, ceva mai elegant.

| Emia9834 a răspuns:

Cu o camasa alba si un sacou negru. ai avea noroc sa gasesti ceva mai special, nu stiu...un pic sport dar tot sacou. pe la magazne de firma sunt d`astea. n-ti lua ccravata! eu ua urasc baietii cu cravata. si daac vrei iti lasi cmasa descheiata la primul nasturesmug:devil))))) zic si eu... funda?