| Dayaa124 a întrebat:

Bai,deci nu știu ce sa cred despre un baiat.Ma baga mereu în seama, rade la aproape toate glumele mele, într-o zi mi-a cerut un elastic de par și eu i l-am dat și de atunci îl poarta pe mana.Imi zice pisi, ma atinge pe fund(îl plac deci îl las), îmi ia apărarea.El știe destul de bine ca îl plac. Odata o prietena l-a întrebat dacă vrea sa fie cu mine împreună, nu a zis nu doar a spus ca îl bate gagica-sa.El e acel băiat rau din scoala mea și de asta nu știu ce sa cred despre el.
Ajutor!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stai un pic, cum adica il lasi sa te atinga pe fund?
Ce-i de placut la un baiat cu comportamnet de golan, mai ales cand te pipaie si pe tine si pe altele, daca spune ca are deja alta gagica, dar te pipaie si pe tine.

Nu stiu cata educatie ti-au dat tie parintii acasa, dar asta este de rau, ca nu trebuie sa permiti nimanui sa te atinga vulgar pe fund, la anisorii astia, iar tu sa razi si sa te bucuri, ca nu-i nimic normal, sanatos sau de bucurat aici, dimpotriva, asta este hartuire sexuala si se pedepseste legal.

| dullcat a răspuns:

De baietii rai este bine sa nu te apropii, altfel risti sa sfarsesti cu sufletul bucati. Sfatul meu e sa cauti pe cineva care nu iti zice, pisi' si nu iti pune mana pe fund, vei iesi mai castigata.

| Hyperion7 a răspuns:

Poate chiar are iubită și pe tine te tine ca a doua opțiune.
Și de ce și-ar exprima cineva iubirea in asemenea mod(să-ți atingă fundul)?
Eu personal nu vad cu ochi buni situația, acum na, faci cum știi
Bafta!