| Buuff a întrebat:

Bai ziceti-mi si mie va rog cum scriu pe poza la photoscape. stiu sa editez cu lumina cropat bla bla dae nu stiu cum sa scriu pe poza... funda :*:X

Răspuns Câştigător
| NatyNate a răspuns:

Buna, am si eu photoscape dar nu pot sa spun ca sunt experta si le stiu pe toate. Deci intră la editează, apoi iti alegi poza dorită și acolo jos pui pe obiecte apoi selectezi T si te vei descurca.Dar numa dacă iti alegi poza chiar la inceput poți! Succes!