| anonim_4396 a întrebat:

Baiatul pe care il plac este cu o tipa cu un an mai mare ai cica il place dar se intalneste cu toti baieti de prin liceu. daca o sa spun lui o sa ma creada geloasa? el sti ca eu il plac cu in an mai inainte el ma pacut pe mine dar si acum cate o data imi mai face apropouri.Sa-i spun despre prietena lui?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Si ai tu impesia ca el nu stie? Stie si ii convine sa poarte cornele.Pentru ca sta cu ea cu un anumit scop pe care e foarte usor sa-l atingi la genul de fete care cred ca pot avea orice baiat
Iti recomand sa nu te bagi singura in gura lupului ca ai parea cam disperata.Si crede-ma ca el e obisnuit ca fetele sa faca coada in urma lui asa ca nu-i trezesti interesul

2 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai cel mai bine este ca si prietenii tai sa-i zica.
Oricum, sigur puteti gasi dovada.

| secret_2712 a răspuns:

Ai putea sa-i spui daca ai dovada, sa se convinga si el ca e asa, altfel nu te va crede si v-a zice ca vrei sa le faci rau si s-ar putea sa inceapa sa te urasca sau sa-si bata joc de tine.nu cred ca ai vrea astahee hee sau fa cumva sa afle, spune-i unei persoane care iti este de incredere sa-i spuna acest lucru sau nu mai inncerca nimic laughing accepta-i propunerile, sa va intalniti stiu eu ce-ti propune el.macar stii ca ai fost cu el :X eu asa as face, s-ar putea indragosti de tine si sa se desparta de eawinking succes.