| fluturas_9331 a întrebat:

Baieti as dori sa stiu si eu de ce fetele, carora le poti numara coastele sunt mai apreciate ca celelalte? Vreau raspunsuri sincere daca se poate multumesc!happy

7 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Am fost îndrăgostit şi de fete mai plinuţe şi de fete mai slabe. Pentru mine sunt lucruri mai importante la o fată decât fizicul, în special să mă simt bine în preajma ei.

| LorryDulce a răspuns:

De fapt le prefera pe cele mai plinutze, insa le e rusine sa fie vazuti cu asemenea fetehappy

| Justmed a răspuns:

Pentru ca uni baieti sunt mai prostuti si ...isi iau slabanoage ca sa nu le zica prietenii ( uii ba ce grasa ii pretenata )...intelegi!?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma sincer eu una sunt frustrata de chestia asta lol
si am intrebat si eu printre baietii ce ii consider prieteni si am ramas muta la explicatia ca, femeile romance, e bine sa le iei de cat mai slabe, ca oricum dupa ce le pui inelu pe deget si face un copil, o sa aiba fundu cat canapeaua...
na ce sa mai zici, daca asta e mentalitatea multora si sincer, uitandu-ma prin parcuri si pe strada, inteleg de unde au multi ideile astea

| EloiisaBrunette a răspuns:

Pai ca si fetele, baietii sunt obsedati de "silueta" ca niciodata o femeie no sa fie "atragatoare" daca este grasa...sau mai plinutzacele mai slabe sunt nu stiu sexy [asa gandesc ei]fundita?big grin

| Faviu a răspuns:

Nu am auzit niciodata de asa ceva dar mai facut curios... verific maine intrebarea tahappy

| bianctza a răspuns:

Fetele care sunt mai slabe sunt apreciate de celelalte fete pentru din jur pentru ca acestea au o silueta de invidiat...