| Maria209 a întrebat:

Băieţi,ce fel de fete vă plac vouă de la prima vedere, văzând doar aspectul fizic?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu trec pe la biserica dimineata sa imi dobandesc puterea de a vedea suflete pe strada si desigur ca apreciez sufletul doar, fizicul nu conteaza, ce daca are 300 de kg si eu arat ca un purec pe langa ea, tine de cald pe vremea asta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu fundul mișto, fără mult machiaj, sa nu fie slaba de să i se vadă oasele

| OldSoul a răspuns:

Alea frumoase in general laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place parul ingrijit, legat de corp nu sunt cu 90/60/90 poate chiar mai slabute si dragute.Dar daca e sunt fit lucrate, e un avantaj.

| OrdanKarris a răspuns:

Alea slabute, nu grasele.