| 009 a întrebat:

Baieti, cum ar trebui sa fii fata ideala pentru voi?

Răspuns Câştigător
| lovenotsex a răspuns:

Singurele mele condite e sa nu poarte ochelari si sa nu fie roscata(scuze daca suna ipocrit). Rar gasesti aceasta fata ideala. Fata se modeleaza dupa cereri daca iubeste:sa-mi fie fidela, isteata, sa ai cu cine purta o discutie, bineinteles sociabila, evident sa stie cei iubirea, gelozia, intelegerea.Consider ca fata ideala este aceea care stie sa iubeasca.

3 răspunsuri:
| lovenotsex a răspuns:

Rar gasesti acea fata ideala.Nu am pretentii ci doar sa nu poarte ochelari si sa nu fie roscata(scuze daca suna ipocrit). Sa-mi fie fidela, isteata, sa ai cu cine purta o discutie, sa stie cei aia iubirea, gelozia, sa fie intelegatoare, putin posesiva.Consider ca fata ideala e aceea care stie sa iubeasca, sa ofere iubire.

| lovenotsex a răspuns:

Scz, am crezut ca nu s-a trimis raspunsul.

| Gigiku a răspuns:

Blonda, cu forme si inteligenta. Cam greu happy
Am raspuns de vreo 5 ori la intrebarea asta.