| adryyy a întrebat:

Baieti, voi ati respecta mai mult o fata virgina sau una dezvirginata (de altcineva)?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Pe mine nu mă interesează ce a făcut înainte, ci ceea ce face din momentul în care suntem împreună.

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Respect orice fata care merita asta. Nu tine cont de virginitate. tine de cont de felul de a fi al fetei. Nu inseamna ca daca ti-ai pierdut virginitatea esti o scorpie sau stiu eu. Daca nu e o fata usoara o respect. Asta daca are anumite valori si imi arata ca merita.

| Yana a răspuns:

Nu crezi ca intrebarea ta nu e putin. cu raspuns stiut deja? Sunt fata, dar totusi. un baiat cu siguranta ca va aprecia mai mult o fata virgina, decat una care nu e. De ce? Pentru ca se simt mandri ca au o prietena care nu a fost a nimanui.
Parerea mea! : ) )

| Goofy77 a răspuns:

Respectul nu are legatura cu virginitatea

| M3ntosana a răspuns:

Nu le respecta in general laughing Dc. lear respecta daca ar fi virgine sau nevirginelaughingno talking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Georgiana:*...eu zic ca multi respecta una virgina decat defloratalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| cpd a răspuns:

Yep goofy are dreptate respectul nu are nimic de a face cu virginitatea